„Domki Nad WdA” IN Borsk

  • KAJAKI I EKWIPUNEK

    KAJAKI I EKWIPUNEK

#

KAJAKI I EKWIPUNEK

.

#

DWUOSOBOWE KAJAKI POLIETYLENOWE "PRO TOUR 407"


Polietylenowe kajaki najnowszej generacji z miejscem dla małego dziecka (do 2-3 lat). Kajaki posiadają mocną niezatapialną konstrukcję, komfortowe fotele, podręczny mapnik oraz wodoszczelną komorę bagażową oddzieloną od kokpitu grodzią.

Wygoda i bezpieczeństwo to zalety sprzętu który oferujemy.

#

WIOSŁA Z DURALUMINIUM "SWIFT ALU 709"


Wiosła wykonane z duraluminium o wadze 1,2 kg. Pióra swift są krótsze, bardziej owalne i sztywniejsze od zwykłych wioseł dzięki czemu bardzo dobrze sprawdzają się na rzece. Poniżej piór na drążku umieszczone są gumowe pierścienie zapobiegające ściekaniu nadmiaru wody na dłonie. W miejscach gdzie chwytamy drążek podczas wiosłowania znajduje się antypoślizgowa folia.

Lekkość i efektywność w wodzie to zaleta naszych wioseł.

#

KAMIZELKI RATUNKOWE I ASEKURACYJNE


Nasze kamizelki cechuje niezawodność oraz nowatorskie rozwiązanie. Dzięki odpowiedniemu wycięciu pod pachami nie krępują ruchów podczas wiosłowania a odpowiedni materiał nie powoduje dyskomfortu w kontakcie ze skórą. Dwa pasy boczne z klamrami oraz pas krokowy uniemożliwiają się jej zsunięcie. Kamizelki dla dzieci cechuje podwyższona wyporność, jaskrawy kolor oraz duży gruby kołnierz zwiększający stabilność dziecka w wodzie (utrzymuje je w pozycji pionowej chroniąc przed zachłyśnięciem.

Bezpieczeństwo na wodzie to rzecz najważniejsza. Wszystkie kamizelki ratunkowe i asekuracyjne w naszym ośrodku wykonane są zgodnie z obowiązującymi wymogami i normami jakości SOLAS.

#

WODOSZCZELNE WORKI I ETUI


Wodoszczelne worki na bagaż oraz etui na osobiste rzeczy (telefon, aparat fotograficzny, zegarek, pieniądze, tabletki ... itp.), które skutecznie zabezpieczą zawartość podczas aktywności na wodzie. Odporne na wodę pokrowce sprawią iż Państwa cenne drobiazgi będą zawsze suche i czyste.


Wszystkie nasze akcesoria prawidłowo zamknięte zapewniaja 100% wodoszczelności.

#

TRANSPORT GOŚCI I SPRZĘTU

ORAZ PARKING STRZEŻONYZapewniamy Państwu bezpieczny transport do punktu rozpoczęcia lub zakończenia spływu którym zawsze jest ośrodek "Domki nad Wdą" w Borsku.


Dla Gości spoza ośrodka zapewniamy parking strzeżony na terenie ośrodka.

#

PROWIANT NA SPŁYW KAJAKOWY

(DELIKATESY "MIŁA" PRZY OŚRODKU)


Bardzo ważną rzeczą jest przygotowanie odpowiedniego prowiantu na okres spływu (napoje, kanapki itp.) oraz generowanie przerw i postojów na odpoczynek i jedzenie.

Delikatesy "Miła" znajdujące się 50 m. od ośrodka zapewniają wszystkie produkty spożywcze, napoje, warzywa, owoce, świeże pieczywo każdego dnia.

Delikatesy są otwarte od wczesnego poranka do późnego wieczora co gwarantuje Państwu stałą dostępność wszystkich niezbędnych produktów.

LOKALIZACJA OŚRODKA:

Domki nad Wdą w Borsku